AKÜLÜ ARAÇLAR

   Minyatür bir araba olarak tasarlanan ve çocukların yeni gözdesi olan akülü arabalar, gerçek bir araç tasarımına sahiptirler. Tasarımları, enerjisi, sürüş keyfi çocuklar için gerçek bir araç kullanımından farksızdır. Bu araçlar enerjisini içinde bulunan aküden almaktadır. Tıpkı gerçek araçlar gibi ileri ve geri vitese sahiptir. Çeşitli voltaj ve amper gücüne sahip modelleri vardır. Tasarımları ve renkleri ile gerçek bir araçtan farksızdırlar.

Akülü Araçların Özellikleri

   Akülü araçlar çocukların yaş özelliklerine göre sınıflandırılmış, enerjileri kaynakları ve kullanım tarzı olarak değişiklikler gösterirler. 2-6 yaş arası çocuklar için 12 volt araçlar, 7-11 yaş arası çocuklar için ise genellikle 24 volt araçlar önerilir. Çünkü yaş büyüdükçe el ve kas koordinasyonu sağlanayabilen çocuklar için büyük voltajlı araçlar daha fazla sürüş deneyimi ve keyfi yaşatırlar. Ortalama olarak 35-40 kilogram arası taşıma kapasitesine sahiptirler. Bu araçlar özel bir jel akü ile çalışmakta olup direksiyonlarının manevra kabiliyetleri oldukça yüksektir.

Akülü Araç Modelleri

   Akülü araçlar uzaktan kumandalı ya da sürücüsünün kendisinin kullandığı manuel modellere sahiptirler. Usb flash bellek ve hafıza kart girişli müzik çalabilen modelleri de mevcuttur. Korna, led ışık, deri ya da plastik kaplamalı oturma alanına sahip modeller çocuğunuzun konforuna ve bütçenize göre tasarlanmıştır. 4 x 4, 4 x 2 dikiş gücüne sahip, tablet ekranlı modeller çocuklarınıza gerçek bir sürüş keyfi yaşatır. Kademeli hız ayarı, fren kontrolü olan, kapıları açılabilen modelleri de mevcuttur.

Akülü Araç Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Akülü araç seçerken çocuğunuzun yaşını ve motorsal becerilerini mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Yine aynı şekilde çocuğunuzun güvenliğini de ön planda tutmanız gerekir. Sonraki tercihleriniz ise hız, kumandalı ya da manuel kullanım ve manevra kabiliyeti yüksek araçlar şeklinde olmalı. Özellikle fren sistemi tasarımı ve emniyet kemerleri de güvenlik açısından oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

Akülü Araç Fiyatları

   Anne ve babalar olarak çocuklarımız için her zaman her şeyin en iyisini almak isteriz. Bu bağlamda MadreNino ailesi olarak sizin ve bebeğiniz için her zaman en iyi, en kaliteli, en güvenilir ve en uygun fiyatlı ürünleri araştırıyor, her ailenin bütçesine uygun geniş ürün yelpazesini sizlere sunuyoruz.  Siz de bebekleriniz için aradığınız her türlü ürünü en uygun fiyata almak istiyorsanız sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, indirimli ve kampanyalı ürünlerimizi takip edebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR