ANA KUCAĞI – SALINCAK

   Ana kucağı, tam da isminin hakkını veren, bebeğinize her an sizin kucağınızdaymış hissini sağlayan, kendini huzurlu ve güvende hissetmesine imkan veren ve aynı zamanda sizin de bebeğinizin güvende olduğuna emin olduğunuz bir üründür. Üstelik çok fonksiyonel bir yapıya sahip olduğunu da söylemek mümkün. Ana kucağını bebeğinizin mama saatlerinde bir mama sandalyesi, gün içinde bir koltuk, uyku saatlerinde yumuşacık bir yatak olarak kullanabilirsiniz. Bazı çeşitleri büyük bir salıncak şeklindeki tasarımlarıyla bebeğiniz için çok daha eğlenceli bir hal alır.

Ana Kucağı ve Salıncakların Faydaları

   Bir anne olarak kendinizi bebeğinize ne kadar adamış olursanız olun hala gün içinde yapmanız gereken birçok iş sizi bekliyor. Bütün bu işleri kucağınızda bebeğinizle yapmanız elbette mümkün değil. Böyle anlarda bebeğinizin güvenle vakit geçireceği bir yere ihtiyaç duyarsınız. Hele bir de bebeğiniz artık iyice hareketlenmeye başladıysa göz açıp kapayıncaya kadar yer değiştirebilir, bir anda gözden kaybolabilir, koltuk ya da kanepe gibi yerlerden kendini aşağı atabilir. Beşiğine bıraktığınız zaman güvende olsa da bir süre sonra sizi göremediği için sıkılacak ve sürekli ağlayacaktır.

   İşte size bebeğinizi istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilme imkanı sunan Ana kucakları ile bebeğiniz hem güvende olur hem de sıkılmadan yanınızda durur. Renkli, müzikli, titreşimli özelliklere sahip olan ana kucağı çeşitleri mevcuttur.

Ana Kucağı Modelleri

   Kendi kendine sallanabilen, titreşimle belli bir ritimde hareket sağlayan, müzikli ya da peluş oyuncaklara sahip ana kucakları mevcuttur. Siz iş yaparken yanınızda kendi kendine sallanan ana kucağı bebeğinize uygun bir ritimde sallayarak uyutabilir. Uyanık olduğu zamanlarda müzikli olan modellerde bebeğiniz için hareketli ya da dinlendirici müzik çalabilir onun hareketlerine eğlence katabilir. Üst kısmında peluş oyuncakları olan modellerde ise ana kucağı sallanırken hareket eder ve bebeğiniz dikkatini buna vererek hem sıkılmaz hem de onlarla iletişime geçmek için sesler çıkarır veya dokunmak isteyebilir. Ana kucaklarının hafif ve taşınabilir olması onları dilediğiniz ortamda kullanma konforu sunar.

   MadreNino ailesi olarak sizin ve bebeğiniz için her zaman en iyi, en kaliteli, en güvenilir ve en uygun fiyatlı ürünleri araştırıyor, her ailenin bütçesine uygun geniş ürün yelpazesini sizlere sunuyoruz.  Siz de bebekleriniz için aradığınız her türlü ürünü en uygun fiyata almak istiyorsanız sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, indirimli ve kampanyalı ürünlerimizi takip edebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

₺399,90
₺449,90
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR