ANNE BAKIM ÜRÜNLERİ

Hayatınızın en güzel duygusunu yaşadığınız ve anne oldunuz. Artık her an sizinle birlikte olacak ve bakımını üstleneceğiniz bir bebeğiniz var. Ancak sadece onun değil sizin de bakıma ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Hamile kaldığınız andan itibaren vücudunuz bir takım değişimler yaşamaya başlayacaktır. Aldığınız kilolara paralel olarak vücudunuz gerilmeye, özellikle göbek çevresinde çatlaklar oluşmaya başlayacaktır. Bu çatlaklar görünüşleri ile sizi rahatsız etmenin ötesinde büyük bir sorun teşkil etmezler. Çoğunlukla doğum sonrasında fazla kilolarınızdan kurtuldukça görünürlükleri azalacak olsa da doğru ve güvenilir bir çatlak giderici krem kullanmanız önemli.

Anne Bakım Ürünleri Nelerdir? / Anne Bakım Ürünleri Ne  İşe Yarar?

Henüz anne olmadığınız ama hamilelik boyunca kendinizi kontrol altında tutmanız, vücudunuzdaki değişiklikleri takip etmeniz çok önemli. Bebeğinizin sağlıklı bir gelişim gösterebilmesi için yediklerinizi çeşitlendirmeye başladıkça kilolarınızda da bir artış olmaya başlayacaktır. Basküller bu süreci yakından takip etmeniz için çok önemli bir yardımcı olacak ve yalnızca kilonuzu değil vücut kas, yağ ve kemik oranlarınızı hesaplayarak vücudunuzdaki değişimleri gözlemlemenizi sağlayacaktır.

Doğum sonrası korseleri ile vücudunuzdaki sarkmaları önleyebilir ve şişkinliğinizin azalmasına yardımcı olabilirsiniz. Doğumdan sonraki ilk günlerde lohusa pedine, tansiyon takibi için tansiyon aletine ihtiyacınız olabileceğini de unutmayın.

 Hamileliğiniz ve doğumunuz ne kadar kolay geçmiş olsa da dönem dönem hem hamilelikten kalma hem de bebeğinizin bakımı ile vakit geçirdiğiniz için vücudunuzda ağrılar oluşabilir. Bu ağrıların şiddetini azaltmak için masaj bakım yağları ve masaj aletleri de her an elinizin altında bulunması gereken önemli ürünlerdir.

 Emzirme döneminin özellikle ilk zamanlarında ve bebeğiniz diş çıkarırken göğüs uçlarınızdaki hassasiyet ve yanmaları önlemek için tamamen organik ve bebeğinize zarar vermeyecek göğüs ucu kremleri belki de en önemli bir diğer ürün olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR