ARAÇ GÜVENLİK ÜRÜNLERİ

   Araç güvenlik ürünleri, seyahatleriniz sırasında bebeklerin güvenliğini ve konforunu sağlamak için tasarlanmış ürünlerdir. Bebeğinizle birlikte bir yolculuğa çıkarken onu sadece bebek koltuğuna oturtarak güvende olmasını sağlamış sayılmazsınız. Elbette bu ilk ve en önemli olan önlemdir ancak araç içinde güvenliği artıracak başka ürünlere de ihtiyacınız olacaktır. Bu ürünlerle birlikte tam bir koruma sağlamış olmanız mümkün olacaktır.

 Araç Güvenlik Ürünleri Nelerdir?

   Bebek araç güvenlik ürünlerinin başında oto koltuğu geldiğinden bahsetmiştik. Öncelikle güvenilir bir oto koltuğuna sahip olduktan sonra güvenliği daha da arttırmak için:

Bebek Dikiz Aynası: Siz aracı kullanırken bebeğiniz tam arkanızda, kendi koltuğunda güvenle otururken onu sürekli kontrol etmeniz gerekmektedir. Bunu yapmak için aracın arkasına dönüp bakmanız yolculuk esnasında mümkün olmayacağından mutlaka bir bebek dikiz aynasına sahip olmalısınız. Böylece yolculuğu tehlikeye sokmadan bebeğinizi düzenli olarak kontrol edebilirsiniz.

Bebek Boyun Yastığı: Bu yastıklar sayesinde, bebeğiniz seyahat esnasında yolculuğun verdiği rehavetle uykuya dalsa bile kafasının sağa sola sallanarak zarar görmesinin önüne geçer ve bebeğiniz huzurla uykusuna devam edebilir.

Bebek Güneşlikleri: Yolculuğunuz kısa ya da uzun olsun fark etmez, özellikle yaz aylarında bebeğinize camdan gelecek olan güneş ışınlarının engellenmesi için son derece pratik kullanıma sahip bir üründür. Bebeğinizi hem sıcaktan hem de yüksek ışıktan koruyarak konforlu bir seyahat sağlar.

Emniyet Kemeri Yastıkları: Araç koltuklarının emniyet kemerleri bazen bebeklerinizi rahatsız edebilir. Özellikle uzun yolculuklarda bebeğiniz uykuya daldığında vücut ağırlığını kemerlere verebilir, bu da bebeğinizin vücudunda bir baskı oluşturacağı için ona zarar verebilir. Bu sebeple kemerlerin üzerine eklenen minik Kemer yastıklarını kullanmanızı öneririz.

Araç İçi Düzenleyiciler: Bebeğinizin biberonunu, mamasını, oyuncaklarını ya da size ait bazı eşyaları sabitleyeceğiniz ve hem dağınıklığı önleyip hem de güvenli hale getirebileceğiniz bir aksesuardır. Koltuk arkasına sabitleyerek kullanabileceğiniz araç içi düzenleyicilerin çok sayıda cebi ve gözü sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her şeyi elinizin altında güvenli bir şekilde bulundurabilirsiniz.

₺1.499,90
₺1.699,90
₺1.499,90
₺1.699,90
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR