BEBEK BANYO ÜRÜNLERİ

   Bebeklerin banyo seremonisi, henüz acemi anneler için çok zor ve zahmetli olabilir. Banyoyu rahat ve güvenli bir şekilde yaptırabilmek için elinizin altında size yardımcı olacak birçok ürüne ihtiyacınız olacak. Bu ürünler sayesinde bebeğinizin banyo süreci kolaylaşacak ve güvenli bir hal alacak.

Banyo Ürünleri Nelerdir?

   Özellikle bir anne olarak bebeğinize banyo yaptırırken yanınızda size yardımcı olacak tecrübeli birisi yoksa işinizin en azından başlangıçta pek de kolay olmadığını söyleyebiliriz. Çünkü henüz hiçbir kası gelişmeyen bebeğinizi, hele bir de vücudu ıslakken, tutabilmek oldukça zor bir durum. Bir yandan bebeğinizi güvenli bir açıda tutabilmek bir yandan da hassas vücuduna zarar vermeden yıkayabilmek hiç de kolay olmayacak. Bu sebeple işlerinizi kolaylaştıracak birkaç ürün gerçekten sihirli bir dokunuş gibi size yardımcı olacaktır.

   Öncelikle bebeğinizi yıkayacağınız uygun boyutta bir küvete ihtiyacınız olacak. Bu küvette bebeğinizi sabit tutmak mümkün olmayacağı için ikinci yardımcınız bir küvet filesi olacaktır. Bu sayede bebeğinizi güvenli bir açıda küvetin üzerine yatırabilirsiniz. Banyo kovası, maşrapa ve bebeğinize uygun olarak tasarlanmış, bakteri tutmayan yumuşak bir banyo süngeri yardımı ile kolayca bebeğinizi yıkayabilirsiniz. İnanın, bunu birkaç kez yaptıktan sonra bir yardımcıya ihtiyacınız olmadan sadece doğru malzemeler kullanarak bebeğinizi rahatlıkla yıkayabileceksiniz.

   Doğru malzemeler ve doğru yöntemle bebeğinizi yıkadığınız için bebeğinizde suya ve banyoya karşı bir korku oluşmayacak ve ilerleyen zamanlarda sizin için de bebeğiniz için de çok rahat bir süreç olacaktır. Banyo sonrası bebeğinizin hassas cildini tahriş etmeyecek organik havlu ve bornozların da elinizin altında hazır bulunması gerekir.

Bebek Banyo Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

   Öncelikle bebeğinizin hassas cildi ile doğrudan ve dolaylı olarak temas edecek her şeyin sağlığa uygun, mümkün olduğu kadar organik ve onaylı malzemelerden yapılmış, güvenlik sertifikasına sahip ürünler olması son derece önemli.

   Yükseltici basamak, küvet, banyo kovası, maşrapa gibi plastik malzemelerin toksin madde içermeyen, zehirli kimyasal boyaların kullanılmadığı, esnek malzemeden üretilmiş, güvenlik sertifikası ve raporlara sahip ürünler olması gerekmektedir. Bunların dışında kalan havlu, bornoz, banyo süngeri, küvet filesi ve duş şapkası gibi bebeğiniz de banyo esnasında doğrudan temas eden ürünlerin de doğal malzemelerden, mikrop ve bakteri üretmeyen, kimyasal boya içermeyen, kolay temizlenebilen ve kurutulan, dermatolojik testlerden geçmiş ürünler olmasına çok dikkat etmelisiniz.

   MadreNino ailesi olarak sizin ve bebeğiniz için her zaman en iyi, en kaliteli, en güvenilir ve en uygun fiyatlı ürünleri araştırıyor, her ailenin bütçesine uygun geniş ürün yelpazesini sizlere sunuyoruz.  Siz de bebekleriniz için aradığınız her türlü ürünü en uygun fiyata almak istiyorsanız sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, indirimli ve kampanyalı ürünlerimizi takip edebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR