BEBEK BATTANİYELERİ

Bebek battaniyeleri bebek tekstil ürünleri içindeki önemli ürünlerden biridir. Soğuk havalarda güzel ve sıcak bir uyku geçirmesi için bebeğinizi yumuşacık bir battaniye ile örtmek isteyeceksiniz. Veya bebeğinizle dışarı çıktınız ve kucağınıza aldınız ya da arabasına yatırdınız, yine yumuşacık battaniyesi ile onu sıkıca sarmalayıp soğuktan koruyabilirsiniz. Bebeğinizi soğuktan korurken cildinin hassas dokusuna da zarar vermemek için kullanılan malzemenin de son derece güvenli olmasına özen göstermelisiniz.

Bebek Battaniyesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğiniz için alacağınız her üründe olduğu gibi önceliğiniz yine güvenli malzeme seçimi olmalı. Bebeğinize güvenle temas etmesine olanak verecek doğal malzemeden yapılan hava alabilen kolay temizlenebilen bir battaniye tercih ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elbette sonbaharda kullandığınız bir battaniyeyi kışın yine ilkbaharda kullandığınız bir battaniye ile yazın kullanmak doğru olmayacaktır. Çünkü yaz için bir battaniye tercih edecekseniz olabildiğince nefes alabilen geniş gözenekli penye bir ürünü, soğuk havaların kendini hissettirdiği mevsimler için daha kalın ve sıcak tutabilecek modelleri seçmek yerinde olacaktır. Ayrıca aldığınız battaniyenin kolay temizlenebilen özelliklerde olmasına da dikkat etmeniz gerekecektir.

Bebek Battaniye Modelleri

Bebeği için her şeyin en güvenli olanını ve en iyisini isteyen anneler için birbirinden farklı battaniye modelleri içinden hangisinin ihtiyacınızı karşıladığını,  daha güzel olduğuna karar vermek zor. İnce penyeden yapılan yazlık battaniyelerden, örgü triko battaniyelere, peluş battaniyelerden, kat kat dokunmuş battaniyelere kadar renkli, desenli, baskılı, sade ya da üzeri işlemeli olanlara onlarca modelin ve çeşidin bulunduğu battaniye koleksiyonumuzu incelerken karar vermekte zorlanacaksınız.

Tüm bebek battaniye modellerimizi incelemek ve geniş ürün yelpazesi içinden beğendiğiniz battaniyeleri sipariş vermek için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR