BEBEK ÇAMAŞIR TAKIMLARI

Minik bedenleri ve hassas ciltleri olan bebeklerimiz için giydirdiğimiz çamaşır takımlarının kalitesi oldukça önemli. Kullanıldığı kumaşların örüldüğü iplikler ve dokuma türü çamaşırın bebeğinizin vücuduna sanki yokmuş hissi vermesi ve onun küçük bedenini rahatsız etmemesi açısından en dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında gelmektedir.

Bebek Çamaşır Takımları Nelerdir?

   Bebeklerinizin doğrudan vücuduna temas eden atlet, külot ve boxer gibi giyim ürünleri bebek çamaşırlarını oluşturur. Ayrıca bez kullanan bebeklerde de zıbın ve çıtçıtlı body ya da slip model çamaşır takımları kullanılabilir. Bebeğin bezinin kaymasını önler hem de bezdeki sıvı sızıntısının dışarıya çıkmasını engeller.

Bebek Çamaşır Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

   Bebeklerinizin hijyeni ve sağlığı için %100 pamuk dokuma çamaşırları tercih etmelisiniz. Desenli ve baskılı ürünlerde azo boya, ağır metaller, kanserojen ve kimyasal madde içermeyen ürünler öncelikle dikkat etmeniz gereken noktaların başında gelmelidir. Kalitesiz bir yapıya sahip ve sentetik olan ürünler hızla bebeklerinizin narin vücutlarında alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilirler. Gereken hijyenin sağlanabilmesi için bu çamaşırların yüksek ısıda yıkanabilme özelliğine de sahip olmaları gerekmektedir.

Kız Bebek Çamaşır Takımı

   Biliyoruz ki bebeğinize giyim eşyası seçerken renk ve model ön plandadır fakat çamaşır takımlarında bu renk ve modelden daha ziyade kullanım rahatlığı ve kumaş özelliği dikkate alınması gereken en hassas noktalardır. Elbette kız bebeklerimiz için renk renk ve cıvıl cıvıl seçimler yapmak isteyen annelerimiz de olacaktır. Bu tercihleri yaparken özellikle bacak kısımlarını kesmeyen, lastik kısımları bol ve mevsimine uygun çamaşır takımları seçilmelidir. Bu çamaşır takımları çok yüksek ısıda yıkanırken özelliğini ve rengini kaybedecek ürünler yerine daha açık renkli ürünlerin tercih edilmesi uygun olacaktır. Atletler özellikle bebeğinizin bel kısmını kapatacak uzunlukta olmalı. Kız çocuklar için ip askılı ya da kalın askılı atlet modelleri de mevcuttur.

Erkek Bebek Çamaşır Takımı

   Küçük beyefendiler için tasarlanan çamaşır takımlarımız atlet, pilot ve boxer modellerinden oluşmaktadır. Genellikle erkek çocuk anneleri bebeklerinin rahatlığı açısından daha çok boxer modellerini tercih etmektedirler. Hijyen açısından mutlaka yüksek ısılarda yıkanabilecek çamaşır takımlarının bu ısıya dayanabilmesi için açık renkli olması tavsiye edilmektedir. Erkek atlet modelleri ise uzun kollu ya da kalın askılı modellerden oluşur.

Bebek Çamaşır Takımı Fiyatları

   Elbette ki minik yavrularımız bizim göz bebeklerimizdir. Onların tenine temas edecek olan kıyafetlerin uygunluğu çok önemlidir. Bu noktada annelerimiz öncelikle kalite ve kullanım kolaylığını ön planda tutmalıdırlar. Her bütçeye uygun ve bebeklerinizin güvenle kullanacağı birçok ürün çeşidi mevcuttur. Kimler arasında tercih yaparken her zaman bebeklerinizin vücut sağlığını göz önünde bulundurmanız gerektiğini asla unutmamalısınız.

   MadreNino ailesi olarak sizin ve bebeğiniz için her zaman en iyi, en kaliteli, en güvenilir ve en uygun fiyatlı ürünleri araştırıyor, her ailenin bütçesine uygun geniş ürün yelpazesini sizlere sunuyoruz.  Siz de bebekleriniz için aradığınız her türlü ürünü en uygun fiyata almak istiyorsanız sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, indirimli ve kampanyalı ürünlerimizi takip edebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR