BEBEK DİŞLİK  - ÇINGIRAK

Bebeğiniz büyürken birçok Zorlu dönem ve atak evrelerinden geçecektir. Bunlar içinde onu ve sizi belki de en çok zorlayacak olanlardan biri de diş çıkarma dönemidir. Bebeğiniz diş çıkarırken damaklarında bir kaşınma ve acı hissedecek bu sebeple de bu kaşınma hissini giderebilmek için bulduğu her şeyi ağzına götürüp kendini rahatlatmaya çalışacaktır.

Bebeğinizin bu ağırlığı dönemini rahatlatmak ve daha güvenli bir hale getirmek için ona her an ulaşabileceği bir yerlerde çeşitli bebek dişlikleri ve çıngırakları sunmanız gerekecektir. Bebeklerinizin bu döneminde daha sağlıklı olduğu düşüncesiyle ona sert meyveler vermek son derece yanlış bir davranış olacaktır, çünkü bu tarz ürünlerin her zaman kopma ve boğulma riski oluşturabileceğini asla unutmayın. Bunun yerine en doğru ve güvenli olan uygun bir dişlik almak olacaktır.

Hangi Bebek Dişiliğini Almalıyım?

Doğru olan bir bebek dişliğini kullanarak bebeğinizin damaklarının daha kolay patlamasını ve bu sürecin onun açısından en ağrısız şekilde geçmesinde ona yardımcı olabilirsiniz. Burada özellikle tavsiye edilen jel taşıyıcılar içlerinde bulunan jelin soğutulabilmesi sayesinde ağrılarda da büyük oranda bir azalma sağlayacaktır.

Bebek Dişlik ve Çıngırak Modelleri

Bebek dişlikleri düşünüldüğünde akla ilk olarak yumuşak malzemeden yapılan plastik dişlikler gelse de bebeğiniz ağrısının şiddetine göre farklı dokularda nesneleri ısırmak isteyecektir. Bazen sert ve tırtıklı plastik ya da soğuk şerli dişli ısırıp damaklarına masaj yapacak, bazen de çıngıraklı ses çıkaran ve daha yumuşak bir dişliyi ağzına götürmek isteyecektir.

Bu sebeple bebeğiniz için bir dişlik ve çıngırak alırken önünüzde ihtiyaca göre şekillenmiş jelli dişliklerden çıngıraklı olanlara, ele giyilen eldiven diş kaşıyıcılardan silikon olanlara, uyku arkadaşı diş kaşıyıcılardan çeşit çeşit oyuncaklı diş kaşıyıcılara onlarca model bulabilirsiniz.

Bebeğinizin ihtiyacına uygun onlarca bebek dişlik ve çıngırak modelleri arasından dilediğiniz ürünü beğenip şimdi hemen sipariş verebilirsiniz.

₺649,90
₺729,90
₺649,90
₺729,90
₺649,90
₺729,90
₺149,90
₺249,90
%40 İndirim
%40İndirim
₺149,90
₺249,90
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR