BEBEK GENÇ ODASI AKSESUARLARI

   Evinizin en sevimli ve renkli odası olan çocuk ve genç odaları, bu renkliliği içinde barındırdığı çeşitli aksesuarlarla kazanır. Aksesuarlar bir odayı olduğundan çok daha farklı gösterebilme özelliğine sahiptirler. Çocuk ve genç odaları için çerçeveler, sandalyeler, tavan lambaları, aynalar, yeni doğanların el ve ayak izleri, gece lambaları gibi çeşitli ürünler çocukların odasına oldukça farklı bir hava katacaktır.

Çocuk ve Genç Odası Aksesuarları Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

   Çocuğunuzun konforlu ve güvenli bir odada yaşaması için aksesuar seçerken çok dikkatli olmak gerekir. Bu aksesuarların keskin hatlardan uzak, sağlıksız boyaların kullanılmadığı ürünlerden yapılmış olması tercih edilmelidir. Bir diğer önemli nokta ise çocuğunuzun yaşına uygun bir tasarıma sahip olmasıdır.

Çerçeve Modelleri

  Çocuk odanızın dekorasyonu için renkli ve en önemlisi de güzel bir hatıranın taşıyıcısı olarak çeşitli modellerde çerçeveler bulunmaktadır. Farklı boyutlarda, renklerde ve materyallerde ahşap, plastik, metal ve cam çerçeve çeşitleri mevcuttur. Fotoğraflarınızın boyutlarına uygun bir çerçeve seçmek hem görsel olarak hem de fotoğraflarınızın yıpranmaması için önem taşımaktadır.

Tavan Lambası Aydınlatma

   Çocuğunuzun odasının dekorasyonunu tamamlayacak en önemli parçalardan biri de odanın olmazsa olmazlarından aydınlatmalardır. Çocuk odaları için renkli ve eğlenceli tasarımlar genç odaları için ise daha canlı ve dinamik renkler ve modeller tercih edilmelidir. Genellikle silindir sarkık tipi avizeler daha çok tercih edilen aydınlatma modellerinin başında gelmektedir. Bu ürünler de aynı şekilde cam, plastik veya kumaş kaplı tasarımlara sahiptirler. Çocuklarınızın güvenliği için plastik ve kumaş kaplı ürünler diğerlerine göre daha çok tercih edilmektedir.

Sandalye Modelleri

   Çocuk ve genç odası dekorasyonunda sandalyeler de önemli bir yer tutmaktadır. Hafif ve fazla ağır olmayan, lastik ya da kumaş kaplamalı sandalye çeşitleri mevcuttur. Sandalye alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerin başında sandalyenin ayak kısımları gelmektedir. Sandalye ayaklarının tekerlekli olup olmaması, varsa bu tekerleklerin dizaynı, sandalye yüksekliğinin ayarlanabilir boyutta olması da istenilen her yaşta kullanılabilme konforu sunar.

  Çocuklarınızın omurga sağlığını tehlikeye atmayacak, ergonomik, uzun süre oturmaya elverişli olan ürünlerin tercih edilmesi son derece önemlidir.

Ayna Modelleri

   Evin her bir yaşam alanındaki dekorasyonda yeri olduğu gibi çocuk ve genç odalarında da aynalar önemli bir yer tutmaktadır. Çocuk ve genç odası için ayna seçerken mutlaka çerçeveli olan modeller tercih edilmeli ve Keskin hatlı olanlardan mümkün olduğu kadar uzak durulmalıdır. Odanın bütünlüğünü ve boyutlarını değiştiren aynalar camın karşısına monte edilmeleri durumunda odayı olduğundan çok daha geniş ve ferah göstereceklerdir.

Yeni Doğan El ve Ayak İzi Nazarlık

   Minik bebeğiniz doğumdan itibaren 1 yaşına kadar hızlı bir büyüme sürecine girecektir. Küçücük elleri minik parmakları, her geçen gün hızla büyüyecektir. Bebeğinizin el ve ayak izlerini alarak ölümsüz bir tasarım elde etmeniz mümkün. Bebeğinizin doğumundan itibaren güvenle kullanabileceğiniz sağlığa zararlı olmayan hamurdan yapılan bu ürünlerle bebeğinizin el ve ayak izini kendiniz de alabilirsiniz. Ve bunları çocuğunuzun odasının dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

  

MadreNino ailesi olarak sizin ve bebeğiniz için her zaman en iyi, en kaliteli, en güvenilir ve en uygun fiyatlı ürünleri araştırıyor, her ailenin bütçesine uygun geniş ürün yelpazesini sizlere sunuyoruz.  Siz de bebekleriniz için aradığınız her türlü ürünü en uygun fiyata almak istiyorsanız sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, indirimli ve kampanyalı ürünlerimizi takip edebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

₺3.649,00
₺4.019,00
%9 İndirim
%9İndirim
Kargo Bedava
Fiyat teklifi al
₺1.830,00
₺3.929,00
%53 İndirim
%53İndirim
Kargo Bedava
Fiyat teklifi al
₺3.139,00
₺3.469,00
%10 İndirim
%10İndirim
Kargo Bedava
Fiyat teklifi al
₺1.247,00
₺1.434,00
%13 İndirim
%13İndirim
Kargo Bedava
Fiyat teklifi al
₺4.050,00
₺4.425,00
%8 İndirim
%8İndirim
Kargo Bedava
Fiyat teklifi al
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR