Bebek Hastane Çıkışı

Bebek yenidoğan hastane çıkışı modelleri, bebeklerin doğumdan sonra ailelerine teslim edildikleri zaman giyilen giysilerdir. Bu modeller genellikle bebeklerin rahat ve konforlu bir şekilde taşınmasını ve ailelerin bebeklerini koruma işlevini yerine getirir. Bebek yenidoğan hastane çıkışı modelleri genellikle pamuklu, yumuşak ve hafif malzemelerden yapılır ve bebeğin vücut ısısını dengede tutarak bebeğin rahat etmesini sağlar. Bebeklerin yenidoğan döneminde daha hassas olduğu için, bu modeller genellikle sıkıştırılmamış ve çok fazla baskı uygulanmamış tasarımlardır. Ayrıca, bu modeller genellikle pratik ve kolay kullanım özelliklerine sahip olur, böylece aileler bebeklerini kolayca giydirebilir ve çıkarabilir.

MadreNino 5'li Hastane Çıkışı

 5'li hastane çıkışı, yenidoğan bebekler için özel olarak tasarımlanan bebeklerin rahat ve konforlu bir şekilde taşınmasını sağlar. 5’li hastane çıkışı modelleri genellikle pamuklu, yumuşak ve hafif malzemelerden yapılır ve bebeğin vücut ısısını dengede tutarak bebeğin rahat etmesini sağlar. Ayrıca, bu modeller genellikle pratik ve kolay kullanım özelliklerine sahip olur, böylece aileler bebeklerini kolayca giydirebilir ve çıkarabilir. 

Bu setlerin içinde genellikle aşağıdaki giysiler bulunur:

  • Tulum: Pamuklu, yumuşak ve hafif malzemelerden yapılmış bebek tulumları, bebeğin vücut ısısını dengede tutarak bebeğin rahat etmesini sağlar.
  • Body: Bebeklerin yenidoğan döneminde çok sık kullanılan bodyler, bebeklerin vücut ısısını dengede tutarak bebeğin rahat etmesini sağlar ve kolay giyilip çıkartılmasını sağlar.
  • Eldiven: Bebeklerin yenidoğan döneminde tüylü ve hassas eldivenler, bebeklerin tüylerine zarar vermemesi için kullanılır.
  • Ayakkabı: Bebeklerin yenidoğan döneminde hafif ve pamuklu ayakkabılar, bebeklerin rahat ve konforlu bir şekilde taşınmasını sağlar.
  • Başlık: Bebeklerin yenidoğan döneminde çok hafif ve yumuşak başlıklar, bebeklerin vücut ısısını dengede tutarak bebeğin rahat etmesini sağlar ve bebeklerin başını korur.

Kız Bebek Hastane Çıkışı

Bu tür giysiler genellikle bebeklerin yenidoğan döneminde daha hassas olduğu için, sıkıştırılmamış ve çok fazla baskı uygulanmamış tasarımlardır. Kız bebek hastane çıkışı modelleri genellikle pastel renklerde ve bebekler için uygun çiçek, böcek gibi süslemelerle dekore edilir.

Çok uygun fiyatlı ürünlerden daha pahalı ürünlere kadar farklı fiyatlarda bebek hastane çıkış kıyafetleri bulabileceğiniz yeni nesil bebek mağazası MadreNino, her zaman bebeğinizin yanında.

₺999,90
₺1.199,90
%17 İndirim
%17İndirim
Kargo Bedava
₺999,90
₺1.199,90
%17 İndirim
%17İndirim
Kargo Bedava
₺999,90
₺1.199,90
%17 İndirim
%17İndirim
Kargo Bedava
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR