BEBEK PATİKLERİ

   Bebek patikleri, özellikle kış mevsiminde bebeklerinizin ayaklarını sıcak tutmak için tasarlanmış bir giyim eşyasıdır. Özellikle soğuk iklim koşullarında yaşayan bebekler için olmazsa olmazdır. Bebeklerinizin ayaklarını sıcak tutarken onları hem soğuktan korur hem de soğuk kaynaklı karın ağrısı, kusma, gaz gibi şikayetleri en aza indirir.

Bebek Patikleri Hangi Malzemeden Üretilmiş Olmalı?

   Bebek patikleri kumaş, örgü, keçe, müslin hatta deri olarak bile tasarlanır. Serin bir bahar havasında ince müslin kumaştan yapılmış bir patiği ya da soğuk kış günlerinde deri olanları tercih edebilirsiniz. İyi tasarlanmış, ısı geçirgenliği doğru olarak ayarlanmış patikler sayesinde kimi zaman minik bebeklerinize ayakkabı giydirmeye bile gerek duymazsınız.

   Bebeğiniz için örgü patik kullanacaksanız onun narin tenine zarar vermeyen organik iplerden pamuk, alpaka ya da keten ipler kullanılarak yapılmış bir örgü patik tercih edebilirsiniz. Yeni yürümeye başlayan bebekleriniz için ilk adımlarında ona güven vermesi adına kaydırmaz tabanlı patikler tercih etmenizi öneririz.

Bebek Patiği Modelleri

   Bebek patiği modellerini düşündüğümüz zaman aklımıza onlarca tarz patik gelebilir. Bebek patikleri bağcıklı, bağcıksız, çıtçıtlı, fermuarlı ve cırtlı modellerden oluşabilir. Alışılmışın dışında farklı tarzdaki modellere de sahip olan bebek patiklerinin hayvan figürlü ya da sevimli bir çizgi film kahramanı şeklinde tasarlanmış olanları da vardır.

   Bebeğinizin ayak sağlığı ilk iki yıl sert tabanlı ayakkabılar pek önerilmiyor, bunun yerini dolduracak en iyi şey ise iyi tasarlanmış ayakkabı görünümlü patikler olabilir. Yaz mevsimi için sandalet görünümlü, kış mevsimi için ise panduf tarzı patikler kurtarıcınız olacaktır.

   MadreNino ailesi olarak sizin ve bebeğiniz için her zaman en iyi, en kaliteli, en güvenilir ve en uygun fiyatlı ürünleri araştırıyor, her ailenin bütçesine uygun geniş ürün yelpazesini sizlere sunuyoruz.  Siz de bebekleriniz için aradığınız her türlü ürünü en uygun fiyata almak istiyorsanız sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, indirimli ve kampanyalı ürünlerimizi takip edebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR