Bebek Telsizi

Bebeğinizin yatakta nasıl uyuduğunu dinlemenizi sağlayan bebek telsizleri, ebeveynlerin daha iyi uyumasına yardımcı olur. Bebek telsizlerinin kullanımı çok kolaydır. Odadaki diğer sesleri filtreleyerek sadece sese odaklanan bebek telsizleri, bebeğinizi gün boyu rahat ve güvenli bir şekilde izlemenize yardımcı olur. Birçok bebek telsizi modelinde ayrıca aşamalı alarm işlevi bulunur. Işıklı uyarı fonksiyonu sayesinde sistem sessiz moddayken bile bebeğinizin ağladığını kolayca fark edebilirsiniz.

MadreNino bebek telsizleri dilediğiniz anda bebeğinizin görüntüsüne ulaşabilmenizi sağlar.

Bebek Telsizi Fiyatları

Bebek telsizleri, bebekler için tasarımı yapılmış ve çocuğunuzun güvende ve rahat olması için özel olarak tasarlandıklarından, fiyatları diğer telsizlerden daha yüksek olabilir. Genellikle bebek telsizlerinin fiyatları, özelliklerine ve markaya göre değişebilir. Örneğin, daha çok özellik içeren ve daha kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bebek telsizleri, daha pahalı olabilir. Ayrıca, düşük maliyetli bebek telsizleri de mevcuttur, ancak bunların kalitesi ve güvenilirliği diğer telsizlerden daha düşük olabilir. Genel olarak bebek telsizi fiyatları ise cihazın markası, modeli, türü, donanımları, fonksiyonları, kalitesi ve teknik özellikleri gibi farklı hususlara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Bebek telsizlerinin fiyatları, genellikle 50-100 TL arasında değişebilir. Ancak, daha çok özellik içeren ve daha kaliteli bebek telsizleri, 100-200 TL ve üzeri fiyatları da olabilir. Bu nedenle, bebek telsizi alırken ne kadar bütçe ayırabileceğinizi ve hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu dikkate alarak seçim yapmalısınız.

İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun bebek telsizi modellerine MadreNino ayrıcalıkları ile ulaşabilir, seçtiğiniz ürünü inceleyerek, kolayca satın alabilirsiniz.

₺2.399,00
₺2.599,00
%8 İndirim
%8İndirim
Kargo Bedava
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR