BEBEK TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Masum bebeğinizin hassas vücuduna temas edecek her şeyin onun için güvenli olması çok önemlidir. Bebek temizlik ürünlerini kullanarak bebeğinizin ilişki içinde olduğu her şeyin gerçekten temizlenmiş olduğunu bilip güvenle kullanabilirsiniz. Kullandığınız eşyalar ne kadar temiz olursa bebeğinizin sağlığı da o oranda iyi olacak ve böylece onun hastalıklara karşı daha dirençli olmasına katkı sağlamış olacaksınız. Gün içerisinde evinizin veya kendi eşyalarınızın temizliğinde kullandığınız ürünleri bebeğiniz için kullanmayı göze alabilir misiniz? Bu elbette çok yanlış bir davranış olacaktır. Onun narin teni henüz bizimki kadar dış etkenlere ve türlü kimyasallara alışık olmadığı için sadece hassas ciltlere özel ve onlar için tasarlanmış ürünleri tercih etmeniz gerekecektir

Bu başlığa ilk sırada yer vermemizin sebebi en önemli ve ciddiyetle dikkat edilmesi gereken hijyenin beslenme ürünleri için olması ve aynı zamanda bu amaçla kullanılan temizlik ürünlerinin bebeğinizin bağışıklık sistemini direkt etkileyecek olması. Burada mutfağınızda kullandığınız bulaşık deterjanlarından ve süngerlerden tamamen uzak durarak onlar için daha güvenli olan organik ya da kalıntı bırakmayan ürünleri tercih etmeniz çok hayati bir önem taşımakta.

Bebek Tekstil Ürünleri Temizliği

 Tekstil ürünleri de temizlikte ikinci önüme sahip diyebiliriz çünkü tenine temas edecek her kıyafetinde temizlik ürünlerinin yoğun kimyasallarına maruz kalacak ve cildi her nefes alışverişinde bu zehirleri bünyesine alacaktır. Bunlar zaman içerisinde etkisini gösterebileceği gibi alerjik bir reaksiyon olarak da hızla belirti verebilir. Tüm bu riskleri göze almamak adına organik temizlik ürünlerini tercih etmeniz çok önemli.

  Bunlar haricinde bebeğiniz oyuncaklarının, odasının  odasında bulunan mobilyaların, yüzeyin,  camların, temizliği için de aynı hassasiyeti göstermenizi ve bu ürünleri bir bütün olarak değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Bebeğinizin temizliğinde kullanabileceğiniz tüm ürün çeşitlerini incelemek ve sipariş vermek için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

₺249,90
₺299,90
₺139,90
₺159,90
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR