BEBEK TULUMLARI

Bebek tulumları mevsimsiz ve zamansız bir bebek kıyafetidir. Yaz kış, gece gündüz fark etmeden bebeğinizin her zaman giyebileceği, kışın soğuktan, yazın sivrisinekten koruyan, vücut ısısını sabit tutan en önemli bebek kıyafetidir. Her mevsim kullanabileceğiniz bebek tulumlarınızı isterseniz evin içinde uyurken isterseniz ev dışında mont olarak tercih edebilirsiniz.

Bebek Tulumu Çeşitleri / Modelleri

Bebek tulumları bebeğinizin cinsiyet mevsim boy kilo gibi birçok etkini göz önünde bulundurularak üretilmekte olup çeşitli renk ve desenlerde modelleri bulunmaktadır. Bebeğiniz için bir tulum seçerken yaşadığınız bölgenin iklimi, hava şartları, öncelikli karar verme sebebiniz olmalı. Çünkü özellikle kış için tasarlanan bebek tulumlarında Tog değeri denen ve kabaca oda sıcaklığı ile tulum içi sıcaklık oranını belirleyen değerlere dikkat etmek gerekir.

Tulumlar, bebeğinizin hassas cildi ile uyumlu organik ürünlerden üretilmiş olan ince pamuklu kumaşlardan, sıcak havalarda yazlık olarak kullanılan kısa kollu ve şortlu modellere, ayak kısmı kapalı olan pijama tipi tulumlardan, sevimli hayvan tasarımında olan peluş tulumlara,  yine kışlık olarak kullanılan örme tulumlardan, kışlık mont olarak kullanılan şişme tulumlara kadar birçok farklı kullanım amacına göre üretilmektedirler. Tüm bu geniş ürün yelpazesi içinde doğru bir karar verebilmek için sitemizdeki her ürünü tek tek incelemenizi tavsiye ederiz.

Bebek Tulumu Alırken Nelere Dikkat Edilmeliyim?

Bebeğiniz için bir bebek tulumu seçerken üretildiği kumaşın dokusu ve kullanılan malzemenin doğallığına bakmak ilk kriter olmalı, çünkü tulum günün büyük bir kısmında bebeğinizin üzerinde olacak. Aradığınız özellikle bir kumaş bulduktan sonra tulumun kolay giyilebilen ergonomik bir tasarıma sahip olduğuna bakmak doğru bir tercih sebebidir. Alacağınız tulumdaki bir başka özellik de boy ve kilosu ile doğru orantılı olmasıdır, aksi halde bebeğinize ufak gelen bir tulum ciddi hareket kısıtlığı yapacağı için bebeğinizi rahatsız edecektir.

Sizin ve bebeğiniz için en uygun tulum modellerini incelemek ve diğer çeşitlerimizi görmek için şimdi sitemizi ziyaret edebilir ve renk renk desen desen tulum modelleri içinden dilediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR