Emzik- Biberon

Biberon, emzik bebekleri ve küçük çocukları sıvı veya yarı katı gıdalarla beslemek için kullanılan dar boyunlu ve ağızlı bir kaptır. Bebeklerin anne sütünü veya bebek mamalarını tüketebilecekleri gereçtir. Süt biberonları, bebeklerin anne sütüne geçiş döneminde veya anne sütü yetersizliği durumunda kullanılabilir. Emzik bebekleri ve küçük çocukları yatıştırmak ve sakinleştirmek için kullanılan küçük, kauçuk veya silikon bir emziktir. Bebeklerin süt emme ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır, bebeklerin anne sütünü tüketmelerine yardımcı olur ve ayrıca, bebeklerin sakinleşmesine de yardımcı olabilir.

 

Biberon - Emzik Çeşitleri MadreNino'da

 Piyasada birçok farklı biberon ve emzik modeli vardır ve bunlar çeşitli şekil, boyut ve malzemelerle Yeni Nesil Bebek Mağazası MadreNino’da .

Bazı biberonların ağızları geniş ve kolay temizlenebilir şekilde tasarlanmışken, bazıları dar boyunlu olup daha koyu sıvılarla kullanım için tasarlanmıştır. Bazı emzikler, onları yerinde tutmaya yardımcı olacak kulplara veya klipslere sahipken, diğerleri tutması ve kavraması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

 Nihayetinde, belirli bir çocuk için en iyi biberon veya emzik modeli, çocuğun yaşı, ihtiyaçları ve tercihlerinden fazlasını Yeni Nesil Bebek Mağazası MadreNino da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tükendi
₺229,95
₺239,90
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR