TEKSTİL GÜVENLİK ÜRÜNLERİ

Bebeğiniz doğdu ve artık her anında büyük bir dikkatle korunmaya ve ilgiye muhtaç. Hayatının büyük bir döneminde sizin sevginize, şefkatinize, kanatlarınızın altında olmaya ihtiyaç duyacak elbette, ama bebeklik dönemi en dikkat etmeniz gereken bir zamanı kapsar. Uyurken, mama yerken, emeklerken, koşup oynarken, hatta otururken bile sürekli gözünüz üzerinde olmazsa içiniz rahat etmeyecek. İşte bebek Tekstil güvenlik ürünleri böyle bir dönemde sizin en büyük yardımcınız olacak. 

Bebek Tekstil Güvenlik Ürünleri Nelerdir ?

Bebeğiniz doğduğu andan itibaren sürekli bir bakıma ihtiyaç duyacaktır. Hele ki artık hareket etmeye başladıysa çoğu zaman sizin farkına bile varmadığınız ufacık bir anda kendini tehlikeli bir maceraya atabilir. Böyle bir gelişim öğrenme ve araştırma döneminde ona sürekli kısıtlamalar getirmektense dünyasını güvenli hale getirerek sınırsız öğrenme arzusunu geliştirebilirsiniz. İşte tam da böyle bir zamanda emeklemeye başlayan bebeğiniz için yumuşak dizliklere, günün büyük bir kısmını uyuyarak geçirdiği için kafasının şeklini koruyacak olan kafa şekillendiricilere, boğulmalarına karşı yan yatış yastıklarına, darbelere karşı önlem için kafa koruyuculara, koruma kemerlerine yatak içi koruyuculara, uyurken sineklerden koruyan cibinliklere kadar aklınıza gelebilecek her türlü Tekstil güvenlik ürünü bu dönemde sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Tekstil Güvenlik Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek güvenlik ürünleri üretimleri sırasında kumaş, sünger, elyaf, silikon gibi pek çok malzeme kullanılır. Aldığınız güvenlik ürünlerinin türüne göre de bebeğinizin bu ürünlerle fiziksel bir teması olacak  hatta çoğu kez onları ısırıp yalamak isteyecektir. Böyle bir durumda bu ürünlerin sağlığa uygun malzemelerden yapılmış olması son derece önemlidir. Ayrıca bebeğinizi dış etkenlerden koruyacağı düşünüldüğünde bu görevi yerine getirecek sağlam malzemelerin kullanılmış olması da büyük önem taşır. Tekstil güvenlik ürünlerinin kolay takılıp sökülebilen, yıkanabilen, temizlenmeye elverişli malzemelerden imal edilmiş olmaları da bu ürünleri tercih ederken dikkat etmeniz gereken bir başka önemli konudur.

Siz de bebeğinizin güvenliğini önemsiyorsanız ihtiyacınız olan tüm Tekstil güvenlik ürünlerini sitemizi ziyaret ederek inceleyebilir ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sipariş verebilirsiniz.

₺99,90
₺129,90
₺49,90
₺59,90
₺69,90
₺79,90
₺89,90
₺109,90
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR