Fisher Price Kelebekli Rüyalar Dönence CDN41 (354015-00007_)

0,00
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺1.199,90(₺)
İndirimli : ₺999,90(₺)

Fisher Price Kelebekli Rüyalar Dönence CDN41 Özellikleri;


Bu projeksiyon özellikli dönence; bebeğinizi sakinleştirici görüntüler, yıldızlara benzeyen ışıklar, müzikler, anne karnı sesleri ve doğa sesleriyle sararak uykuya hazırlar.
Kelebekli Rüyalar Üçü Bir Arada Projeksiyon Dönence'yi bebeğinizin gelişimine göre farklı dönemlerde farklı şekillerde kullanabilirsiniz.
Bebeğiniz küçükken bu dönenceyi, ışık gösterili ve 3 rahatlatıcı müzik modlu otomatik bir beşik veya karyola dönencesi olarak kullanabilirsiniz.
Bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde ise bu projeksiyon özellikli dönenceyi beşiğin dışında, örneğin masa üzerinde veya bebek arabasına bağlayarak kullanabilir, istediğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz.
Dönencenin üzerindeki üç yumuşak kelebek oyuncak bebeğinizi sakinleştirir, rahatlatır ve eğlendirir.
Kelebekler bebeğinizin baş üstünde hafifçe hareket eder ve tavanda, duvarlarda gözü yormayan yumuşak bir ışık gösterisi başlar.
Dönence bu şekilde bebeğinizin görsel becerilerini geliştirmesine yardımcı olan ve onu sakinleştiren görüntülerle sarar.
Üç ses moduyla bu dönencenin toplamda 30 dakika süren ninni, anne karnı sesleri ve sakinleştirici doğa sesleri koleksiyonu bulunur.
Dönencenin uzaktan kumandası, kapı koluna asılabilecek şekilde tasarlanmıştır.
Böylece bu pratik özellikteki kumandayı kullanarak bebeğinizi rahatsız etmeden dönenceyi durdurup tekrar başlatabilir, projeksiyonu ve sesi kolayca açıp kapatabilirsiniz.
Bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde, Kelebekli Rüyalar Üçü Bir Arada Projeksiyon Dönence'yi masa üstünde veya bebek arabasına bağlayarak kullanabilirsiniz. Bu dönenceyi bebek arabanızın kubbesine takarak yanınızda istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Özellikler;
• Bu pille çalışan müzikli ve projeksiyonlu beşik dönencesini doğumdan itibaren 5. aya kadar kullanabilirsiniz.
• Yıldızlı ışık gösterisi tavana ve duvarlara yansır.
• Bu dönencenin 30 dakikaya kadar ninni, anne karnı sesleri ve sakinleştirici doğa sesleri çalan üç farklı ses modu bulunur.
• Üç yumuşak, sevimli ve gülümseyen kelebek ayıcık bebeğinizi sakinleştirir, rahatlatır ve eğlendirir.
• Uzaktan kumandayla dönence hareketini, yıldızlı ışık gösterisini ve 30 dakika süren sesleri baştan başlatabilirsiniz.
• Bu ürünü bebeğiniz 1-3 yaş aralığındayken masa üstünde projektör olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bebek arabanızın kubbesine takarak yanınızda istediğiniz yere götürebilirsiniz.
• Dönenceyi kolayca bebek arabanızın kubbesine takabilirsiniz.
Yaş: Doğumdan itibaren 5. aya kadar beşik/karyola dönencesi olarak kullanabilirsiniz.Ürün İsmi : Fisher Price Kelebekli Rüyalar Dönence CDN41
Marka : Fisher Price
Kategori : Işıklı Dönenceler

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR