GÖĞÜS POMPALARI

Göğüs pompası bebeğinizin emme dönemi boyunca dönem dönem ihtiyaç duyabileceğiniz en büyük yardımcılarınızdan birisidir. Bebek emzirmek bazı anneler için gerek bebeğinizin sağlık durumundan kaynaklı olarak gereksizin sütünüzün durumuna bağlı olarak çeşitli zorlu süreçler yaşamanıza sebep olabilir. Böyle bir durumda göğüs pompaları yardımınıza koşacaktır.

Kimi zaman bebeğiniz çeşitli sağlık sorunları sebebiyle sizi emmek istemeyebilir veya hiç istenmeyen durumlar yaşanabilir ve bebeğiniz bir süre hastanede sizden ayrı olabilir. Bazen siz bir ilaç kullanabilirsiniz ve 1-2 gün bebeğinizi emziremeyebilirsiniz. Sütünüzün bebeğinize fazla geldiği dönemler olduğunda bu fazla sütü sağmanız gerekebilir ya da tam tersi sütünüzün daha fazla artmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte tüm bu durumlarda bir göğüs pompasına sahip olmanız gerekecektir.

Göğüs Pompaları Ne Gibi Faydaları Sağlar?

Birçok anne, bebeği henüz emzirme dönemindeyken çeşitli sebeplerle gün içinde ondan ayrı kalabilir. Eğer çalışan bir anne iseniz ve bebeğinizin hala en temel besini anne sütü ise onun için sütünüzü sağıp gün içinde beslenmeye devam etmesini sağlayabilirsiniz. Ya da bebeğinizle birlikte dışarı çıktığınızda onu emzirecek uygun bir ortam bulamadığınızda da önceden sağdığınız sütü kullanabilirsiniz.

Göğüs Pompaları Modelleri

Göğüs pompaları tasarımları ile kolay kullanım imkanı sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz bir göğüs pompasında ilk öncelik BPA içermediğinden Emin olmalısınız. Bunun için tercih edeceğiniz markaların son derece güvenilir olması çok önemli. Tekli ve çiftli olarak satılan göğüs pompaları ihtiyacınıza göre şekillenmiştir. Basit bir kullanım için ve kolay taşınabilmesi, her an yanınızda olması açısından çoğu anne için tekli göğüs pompaları daha pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır. Ayrıca manuel ve elektronik sağım yapan modelleri de yine ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.

Siz de tüm göğüs pompası modellerimizi incelemek, onlar hakkında detaylı bilgi almak ve ihtiyaç duyduğunuz bir göğüs pompasını sipariş etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

₺1.899,00
₺2.499,00
%24 İndirim
%24İndirim
Kargo Bedava
₺4.999,00
₺5.499,00
%9 İndirim
%9İndirim
Kargo Bedava
₺2.799,00
₺3.499,00
%20 İndirim
%20İndirim
Kargo Bedava
₺2.299,00
₺2.599,00
%12 İndirim
%12İndirim
Kargo Bedava
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR