Hipp Organik Sebze ve Tavuklu Kremalı Pirinç 125 Gr (352103-00059_)

0,00
Marka : Hipp
Fiyat : ₺12,95(₺)
Barkod : 9062300118862

Hipp Organik Sebze ve Tavuklu Kremalı Pirinç 125 Gr Özellikleri;


HİPP için organik tarım, toprağın dikkatli seçilmesiyle başlar. Vakit alan sıkı kontrol prosedürlerinden sonra, yalnızca en iyi tarım arazisi onaylanır.
HİPP’in tarım alanları endüstrinin ve trafiğin olduğu yerlerin uzağında seçilir.
Bebeğe Sağladığı Fayda:
En sıkı Organik tarım ve hayvancılık kurallarına göre üretilen HİPP organik kavanoz mamaları hiçbir kimyasal ilaç, hormon veya antibiyotik kalıntısı içermez ve organik kalitedeki en iyi ham maddelerden, en ileri teknolojiler kullanılarak üretildiğinden içeriğindeki besin öğeleri en kaliteli haliyle bebeğinize ulaşır.
Özellikler:
HİPP kavanoz mamaları hiçbir kıvam arttırıcı, savunucu ve boya maddesi kullanılmadan legal tertip etmelere uygun olarak üretilmiştir.
Hitap ettiği Yaş Aralığı : 4.aydan itibaren
HİPP kavanoz mamalarına yüksek sıcaklık kısa müddet prensibi ile sterilizasyon (ısıl işlem) işlemine tabi tutulduğundan içerisindeki mikroorganizmalar ani ısı değişimi nedeni ile can verirken kısa müddetli yüksek sıcaklık vitamin, mineral gibi besin öğelerini negatif istikamette etkilemez.
Ayrı olarak vakum altında kapatıldığından hiçbir katkı maddesi kullanılmadan ürünün son kullanma tarihine kadar tazeliğini ve besin değeri kalitesini savunmuş olması sağlanır.
HİPP Bebek menüleri, hızla büyüyen ve gelişen bebeğin beslenmesine 4. aydan itibaren et ve sebzelerin katılması için idealdir. Şeker ilave edilmemiştir.
Gluten içermez.
Raf ömrü : 24 Ay
Ürün Madde Muhtevası :
Taze mısır, Su, Pişmiş pirinç, Bezelye, Domates, Tavuk, Mısır yağı, Soğan, İyodat tuz


Ürün İsmi :

Hipp Organik Sebze ve Tavuklu Kremalı Pirinç 125 Gr

Marka :

Hipp

Kategori :
Kavanoz Mama

: