BEBEK ÖNLÜK - AĞIZ BEZİ

Bebek önlük ve ağız bezi bebeğinizin doğumundan başlamak üzere uzun yıllar kullanım ihtiyacınız olan ürünlerden birisi olarak bilinir. Bebek önlükleri bebeğinizin beslenme seanslarında kıyafetlerinin temiz kalması için olmazsa olmaz bir eşya, ağız bezi ise bu beslenme zamanının hijyen ve temizliğini sağlayan en önemli parçasıdır. Evde, sokakta, gezmeye gittiğinizde bebek çantanızın içinde her zaman bebek önlük ve ağız bezinin bulunması gerekmektedir.

Bebek Önlüğü ve Ağız Bezi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle bebek önlüğünün asıl görevinin kıyafetleri temiz tutmak olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bebeklerin yemek yeme süreleri uzun olduğu düşünülürse bebek önlükleri aynı zamanda beslenme süresi içinde bebeğinizin üzerinin ıslak kalmasını, dolayısıyla hasta olmasını da önleyecektir. Ağız bezi kullanarak da sık sık önlüğe akacak olan yemek ya da mama artıklarının kontrolünü sağlamış olacaksınız. Bebek önlük ve ağız bezi seçimi yaparken bu ürünlerin bebeğinizin cildiyle doğrudan temas halinde bulunacağını düşündüğünüzde öncelikle güvenilir ve sağlıklı ürünler olmasına ve mümkün olduğu kadar doğal bir malzemeden üretilmelerine dikkat etmeniz çok önemli olacaktır.

Bebek Önlüğü – Bebek  Ağız Bezi Çeşitleri

Hem bebek önlüklerinde hem de ağız bezlerinde bebeğinizin hassas cildiyle uyumlu pamuklu ürünler tercih edebileceğiniz gibi yine %100 silikondan üretilen kolay temizlenebilen ve çantanıza rahatlıkla sığdırabileceğiniz bebek önlüklerini de tercih edebilirsiniz. Ya da size kullanım kolaylığı sunacağı için özellikle de evin dışında geçirdiğiniz vakitlerde kullanmak için üretilen tek kullanımlık bebek önlüğü ya da ağız bezi çeşitlerini de sitemizde bulabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz tüm bebek önlüğü ve bebek ağız bezi çeşitleri için sitemizi ziyaret edebilir beğendiğiniz renk ve modellerdeki ürünleri sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR