OTO KOLTUĞU

   Oto koltukları, bebeklerinizle birlikte aracınızda seyahat etmeniz gerektiğinde kullanacağınız en Hayati ürünlerdir. Bebeklerinizin omurga yapıları oturmaya müsait olduktan sonraki süreçte başlamak üzere, neredeyse 12 yaşına kadar araç içi seyahatlerinde kullanılmak için tasarlanan oto koltukları onların can güvenliğini sağlarken seyahatlerini de konforlu bir hale getirir.

   Aracı olan her ailenin bebekleri olduktan sonra alması gereken zaruri ürünlerden biri de oto koltuklarıdır. Belki bazı eşyaları almaktan vazgeçebilirsiniz ama Hayati öneme sahip bir oto koltuğu için bunu düşünmek bile mümkün değildir.

Oto Koltuğu ile Bebeklerinizin Can Güvenliğini Sağlayın

   Bebeklerinizle birlikte seyahat ederken onları araç hareket halinde kucağınızda tutmanız ya da yetişkinler için tasarlanan emniyet kemerlerini onlar için kullanmanız veya bebeklerinizi arka koltukta yatırmanız son derece riskli ve tehlikeli durumlar ortaya çıkarır. Bebek koltukları, aracın arka kısmındaki koltukların üzerine konan ve aracın emniyet kemeri yardımıyla koltuğa sabitlenen bir yapıya sahiptir. Böylece oto koltuğunun hareket etmeyecek şekilde araca monte edilmesini sağlamış olursunuz.

   Oto koltuklarının kendilerine ait emniyet kemerleri vasıtasıyla da bebeklerinizi güvenli ve emniyetli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Seyahatiniz kısa veya uzun olsun fark etmeksizin aracı her kullanmanızda mutlaka bebeğinizi kendi koltuğuna oturtmanız çok önemli zira, bunu kimse istemez ama, kazanın ne zaman ve nerede olacağı hiç belli olmaz.

Bebeğinize Uygun Oto Koltuğu

   Bebeğiniz için alabileceğiniz çok çeşitli modellere sahip oto koltukları bulmanız mümkün, ancak bunlar arasında seçim yaparken bebeğinizin kilosuna ve yaşına uygun olan modeli seçmeniz son derece önemli. Oto koltuğunun emniyet kemeri sisteminin de kontrol edilmesi gerekir. Emniyet kemerleri oto koltuklarının en önemli kısımlarıdır. Yüksek güvenlik düzeyine sahip bir emniyet kemerine sahip olmayan koltukların hiçbir koruyucu özellikleri yoktur.

   Kemer sisteminin bebeğinizi hem omuz kısmından hem de kalça kısmından iyice kavrayan ve ani bir frende ileri doğru fırlamasını önleyerek omurgasına gelecek zararları minimuma indirecek şekilde tasarlanmış olması gerekir.

   Koltuğun yapımında kullanılan tüm malzemelerin standartlara uygun olması, her türlü güvenlik testinden sorunsuzca geçmiş olması da bir diğer önemli husustur. Koltuğun Tekstil malzemeleri de her türlü hava şartında konforlu bir seyahat sağlayacak, hava alan ve terletmeyen malzemeden üretilmiş olması gerekmektedir.

   MadreNino ailesi olarak sizin ve bebeğiniz için her zaman en iyi, en kaliteli, en güvenilir ve en uygun fiyatlı ürünleri araştırıyor, her ailenin bütçesine uygun geniş ürün yelpazesini sizlere sunuyoruz.  Siz de bebekleriniz için aradığınız her türlü ürünü en uygun fiyata almak istiyorsanız sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, indirimli ve kampanyalı ürünlerimizi takip edebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

₺5.999,00
₺9.499,00
%37 İndirim
%37İndirim
Kargo Bedava
₺10.999,00
₺16.799,00
%35 İndirim
%35İndirim
Kargo Bedava
₺2.499,00
₺2.999,00
%17 İndirim
%17İndirim
Kargo Bedava
₺2.499,00
₺2.999,00
%17 İndirim
%17İndirim
Kargo Bedava
₺2.499,00
₺2.999,00
%17 İndirim
%17İndirim
Kargo Bedava
₺10.990,00
₺14.499,00
%24 İndirim
%24İndirim
Kargo Bedava
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR