PEDALLI ARABALAR

 Bebeklerin ve çocukların hayal dünyaları geniştir. Sizin için Küçük bir oyuncak onun dünyasında kocaman bir arkadaş ya da Kahraman olabilir. Pedallı arabalar çocuklar ve bebekler için böyle bir oyuncaktır. Belki birçok oyuncağından daha fazla vakit geçirmek isteyeceği bir oyuncak olacaktır onun hayatında.  

Birçok beceri kazanmasına destek olacak pedallı arabalar bebeğinizin özellikle dikkat duyusunu önemli ölçüde destekleyecektir. Henüz yürümeye başlamayan bebeğinizin bacak kaslarını destekleyerek bu sürecin hızlanmasını sağlayacaktır.

Pedallı Araba Modelleri

Bebeğinizin cinsiyetine göre çeşitli model ve renklere sahip olan pedallı arabalar yaş gruplarına göre de farklı çeşitliliğe sahiptir. Tek bir bebek için olan modellerden iki kişilik olanlara kadar birçok çeşidi mevcuttur.

Genel tasarım olarak dört tekerleği bulunan ön kısımdaki pedallarla hareket ettirilen ve direksiyon ile bebeğinizin kolaylıkla yönlendirebileceği bir oyuncaktır.

 Evde, parkta, sokakta rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olan pedallı arabalar, özellikle devrilme riskine ve bebeğinizin yaralanma tehlikesine karşı da son derece güvenlidir. Bebeğinizin yaşına ve kilosuna göre seçeceğiniz modeller aynı zamanda spor araba, yarış arabası, Safari arabası, traktör, tren gibi çok çeşitli modellere de sahiptir.

 Renk çeşitliliğine sahip pedallı arabaların üzeri de bebeklerinizin ve çocuklarınızın çok sevdiği çizgi kahramanları ile süslenmiştir.

Bir Pedallı Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İlk dikkat edilmesi gerekenlerin başında bebeğinizin yaşı ve kilosu gelmelidir, çünkü bu kriterlere uymayan bir pedallı arabayı ya ayakları pedallara yetişmediği için süremeyecek ya da içine büyük geldiği için hareket kısıtlılığı yaşayacaktır.

İkinci önemli kriter ise bebeğinizin beğenisi olmalı. Onun hoşuna giden renk ve modelde bir pedallı araba tercih ederseniz çok daha mutlu olacak ve oynadığı oyunlardan büyük bir keyif alacaktır.

Pedallı arabanın yapıldığı malzemenin sağlamlığı ve sağlığa zararsız olması ayrıca emniyet kemeri ve yan aynalar gibi güvenlik ekipmanlarını da sahip olması son derece büyük bir önem taşımaktadır.

Siz de çocuğunuz için bir pedallı araba arıyorsanız tüm model renk ve desendeki pedallı arabalarımızı inceleyebilir ve içlerinden beğendiğinizi sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR