Prima Premium Care Bebek Bezi Ekonomik Paket 1 Beden 70 Adet (355037-00118_)

0,00
Marka : Prima
Fiyat : ₺499,90(₺)
Barkod : 8001841742151

Prima Premium Care Bebek Bezi Ekonomik Paket 1 Beden 70 Adet Özellikleri;


Prima Premium Care 1 Beden Bebek Bezi, pediatrislerin 1 numaralı tercihi, Prima Premium Care; Cora-Soft™ kapli yumuşak doku ile Prima'nın en iyi ve en yumuşak korumasını sağlar.
Bebeğinizin cildi için özel olarak tasarlanmış tüy gibi yumuşak malzemeleriyle, bebeğinizin cildine yumuşak bir koruma sağlar.
Islaklığı hızlı emen ve hava alabilen emici kanalları ile, bebeğinizin altını kuru tutarken cildinin hava almasını sağlar.
Prima Premium Care'de ayrıca bebeğinizin altının ne zaman değiştirilmesi gerektiğini gösteren, ıslandığında renk değiştiren ıslaklık göstergesi bulunur.
Yenidoğan bedeni bezlerde bulunan göbek bağı oyuntusu ile yenidoğan bebeğinizin cildine mükemmel uyum sağlar.
Pediatrislerin 1 numaralı tercihi Prima Premium Care'i keşfedin!
Emici hava kanalları, bebeğinizin cildinin hava almasını sağlarken, sıvıyı eşit olarak dağıtıp hapsederek 12 saate kadar kuruluk sağlar.
Bebeğiniz için özel olarak seçtiğimiz tüy gibi yumuşak malzemelerden yapıldı. Temiz havayı içeri, nemli havayı dışarı alarak, bebeğinizin cildini temiz tutar.
Böbek bağı oyuntusu, bebek bezlerinin doğum sonrası ilk birkaç günde yenidoğan bebeğinizin nazik göbeğine dikkatli ve rahat biçimde oturmasını sağlar.
Yenidoğan bedenlerde(0,1 ve 2) kullanıma sunulur.
Islaklık göstergesi sayesinde bebeğinizin altının ne zaman değiştirilmesi kolayca anlar, bebeğinizin her zaman rahat ve mutlu kalmasını sağlarsınız.Ürün İsmi : Prima Premium Care Bebek Bezi Ekonomik Paket 1 Beden 70 Adet
Marka : Prima
Kategori : 1 Beden Bebek Bezi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR