Sevi Bebe Şeffaf Desenli Bebek Banyo Maşrapası ART-177 Pembe (07017-000008_R004)

0,00
Marka : Sevi Bebe
Fiyat : ₺24,90(₺)
Barkod : 8692241117726

Sevi Bebe Şeffaf Desenli Bebek Banyo Maşrapası ART-177 Özellikleri;


Plastik ürünler orijinal malzemeden de yapılabilir , hurda malzemeden de. Hurda malzemenin ( hammaddenin ) nereden gelmiş olabileceğini düşünün. Bir lazımlık , zehirli madde içeren bir plastik.çöplükten alınan her hangi bir plastik. Bunların tamamı toplanarak tekrar üretime sokulur. Hurda malzemeden büyük çöp kovaları , inşaat malzemeleri vs. yapılabilir.
Ancak ev tüketim malzemesi yapılamaz. Hele hele bebek ürünü hiç yapılamaz.
Ayrıca ev tüketim ürünlerinde kullanılan plastiklerde kanserojen , toksik element veya azo boya kullanılamaz.
Plastikte hurda malzeme kullanıldığını nasıl anlayabiliriz : Plastik ürünü ışığa veya güneşe doğru tutulur. Eğer plastiğin rengi dışında bir renk gözüküyorsa , örneğin yeşil plastik içinde , sarı , mavi, kırmızı parçalar da gözüküyorsa , hurda plastik kullanılmıştır. Hiçbir şey -ışık dahi - gözükmüyorsa , hurdayı kaybetmek için örtücü kullanılmış olabilir.
En iyisi bebek ürünü alırken yarı şeffaf-transparan- ürünler tercih edilmeli. Firmalardan test raporları istemek de çıtayı yükseltecektir. Plastik ürünlerde başka bir sorun da ; kalıp dökme metalden yapılmışsa , yüksek basınç nedeni ile kısa sürede deforme olacaktır. Deforme olan kalıptan çıkan ürünlerde gözenekler oluşacak , bu gözenekler hem pislik tutacaktır hem de hassas ciltleri kesecektir. Elinizi plastik yüzeye sürünce elinize pürüz gelmemeli.
Azo boya,Toxic element,Kanserojen, içermez.
Test edilmiştir.


Ürün İsmi :

Sevi Bebe Şeffaf Desenli Bebek Banyo Maşrapası ART-177

Marka :

Sevi Bebe

Kategori :
Kova & Maşrapa

: