TruBaby Water & Play Mineral Bebek Güneş Koruyucu 30 SPF 58ml (356385-00005_)

0,00
Marka : TruBaby
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺319,90(₺)
İndirimli : ₺299,95(₺)

TruBaby Water & Play Mineral Bebek Güneş Koruyucu 30 SPF 58 ml Özellikleri;


TruKid TruBaby Water amp; Play serisi Spf 30+ Güneş Koruyucu losyon; özellikle 0-2 yaş arası bebekler için geliştirilmiş...
Özellikle deniz, güneş, kum tatili döneminde çok işinize yarayacak.
Çünkü suya dayanıklılığı daha fazla. Yani tekrar tekrar krem sürmek zorunda değilsiniz.
Bebeğinizi güneşten korunmanın gerekli olduğu tüm zamanlarda doğal koruma sağlar.
Losyon şeklindeki pratik yapısı kullanım kolaylığının yanında, çantanızda daima bulundurmanız gerekenler arasında kolaylıkla yerini alacak.
İçeriğindeki mineral filtreler ile doğal ve organik bileşenler sayesinden optimum cilt koruması sağlayan özel bir formüle sahip. Her güneş kreminde olduğu gibi 0-6 ay arası bebekler için doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz.
Hepimiz biliyoruz ki güneş masum değil. Hem ona çok ihtiyacımız var, hem de kendimizi zararlı ışınlarından korumamız gerekiyor. Hele bir de bebek ve çocukların ekstra narin tenlerini düşünürsek bunun önemi daha da öne çıkıyor.
Dermatologlar ve pediatristler günümüz şartlarında cilt problemi olan kişilerin yaz ayları haricinde de mevsimlerin güneşli günlerinde mutlaka güneş koruyucu kullanmalarını öneriyor. Yani güneş kremi sadece yazlık bir ürün değil.
Güneş kremleri tatilde, seyahat ve yolculuklarda güneşten korunmanın kaçınılmaz olduğu durumlarda özellikle bebek, çocuk ve yetişkinlerin hemen kızarıp deforme olan omuz, burun, gözaltı, kulak bölgesi, diz ve ayaklarına hızlı ve kolaylıkla uygulanarak güneşin zararlı ışınlarından ve kızarıklıklardan koruyor.
TruKid 2011 yılında Amerika'nın en doğal içerikli güneş koruyucusu seçildi ve ayrıca Amerika'da tüketicinin birinci tercihi olduğu için 'Tüketici Ödülü' aldı.
TruKid güneş koruyucuların laboratuvar testlerini yapan sivil toplum kuruluşu Amerika Çevresel Çalışma örgütünün yaptığı testlerde tüm markalar arasında insana ve doğaya en az zararlı ürün seçildi.
Testlerde kullanıldığında cildin inceldiği lezyon ve tümor oluşumlarını hızlandırdığı ispatlanan a vitamini de TruKid'de bulunmuyor.
Geniş spectrumlu koruma formülü sayesinde güneşin uva-uvb ışınlarını absorbe etme özelliğine sahip.
Gluten içermediği için çölyak hastaları da bu ürünleri rahatça kullanabilirler.
TruKid TruBaby Water amp; Play Güneş Kreminbsp;58 ml 'dir.
**Trukid ürünlerinin hiçbiri paraben, phatalate, sls, sles, silikon, 1,4 dioxane, gluten, bpa içermez.


Ürün İsmi :

TruBaby Water & Play Mineral Bebek Güneş Koruyucu 30 SPF 58ml

Marka :

TruBaby

Kategori :
Bebek Güneş Kremi

:
Benzer Ürünler